Τα πάντα για το Γυναικείο Ποδόσφαιρο Μπάσκετ Βόλλεϋ Handball Polo

Το πρόγραμμα των τεσσάρων ομίλων της Β’ Εθνικής Γυναικών 2021-2022

Η ΕΠΟ ανακοίνωσε το πλήρες πρόγραμμα των τεσσάρων ομίλων του πρωταθλήματος της Β’ Εθνικής Γυναικών για την αγωνιστική σεζόν 2021-2022. 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ 

1η Αγωνιστική & 10η 

10/10/2021, 16:00
Αγροτικός Αστέρας Αγ. ΒαρβάραςAO Λέοντες
 
10/10/2021, 16:00
Βασίλισσα ΘράκηςΒόλος 2004
10/10/2021, 16:00
Ροδόπη 87Κιλκισιακός ΑΟ (γυν)
 
10/10/2021, 16:00
ΝεφέλεςΣειρήνα

 

2η Αγωνιστική & 11η 

 
17/10/2021, 16:00
AO ΛέοντεςΒασίλισσα Θράκης
 
17/10/2021, 16:00
ΠανσερραϊκήΑγροτικός Αστέρας Αγ. Βαρβάρας
 
 
17/10/2021, 16:00
Κιλκισιακός ΑΟ (γυν)Σειρήνα
 
17/10/2021, 16:00
Βόλος 2004Νεφέλες
 
    
3η Αγωνιστική & 12η 

31/10/2021, 15:00

Αγροτικός Αστέρας Αγ. ΒαρβάραςΒασίλισσα Θράκης

 

31/10/2021, 15:00
Ροδόπη 87Πανσερραϊκή

 

31/10/2021, 15:00
ΝεφέλεςAO Λέοντες

 

31/10/2021, 15:00
Κιλκισιακός ΑΟ (γυν)Βόλος 2004

4η Αγωνιστική &13η 

07/11/2021, 15:00
AO ΛέοντεςΚιλκισιακός ΑΟ (γυν)
 
07/11/2021, 15:00
ΠανσερραϊκήΣειρήνα
07/11/2021, 15:00
Βασίλισσα ΘράκηςΝεφέλες
 
07/11/2021, 15:00
Ροδόπη 87Αγροτικός Αστέρας Αγ. Βαρβάρας

 

5η Αγωνιστική & 14η 

21/11/2021, 15:00
Αγροτικός Αστέρας Αγ. ΒαρβάραςΝεφέλες
 
21/11/2021, 15:00
ΣειρήναΡοδόπη 87
21/11/2021, 15:00
Κιλκισιακός ΑΟ (γυν)Βασίλισσα Θράκης
 
21/11/2021, 15:00
Βόλος 2004Πανσερραϊκή

 

6η Αγωνιστική & 15η 

05/12/2021, 15:00
ΠανσερραϊκήAO Λέοντες
 
05/12/2021, 15:00
Ροδόπη 87Βόλος 2004
05/12/2021, 15:00
ΝεφέλεςΚιλκισιακός ΑΟ (γυν)
 
05/12/2021, 15:00
ΣειρήναΑγροτικός Αστέρας Αγ. Βαρβάρας

 

7η Αγωνιστική & 16η 

12/12/2021, 15:00
AO ΛέοντεςΡοδόπη 87
 
12/12/2021, 15:00
Βασίλισσα ΘράκηςΠανσερραϊκή
12/12/2021, 15:00
Κιλκισιακός ΑΟ (γυν)Αγροτικός Αστέρας Αγ. Βαρβάρας
 
12/12/2021, 15:00
Βόλος 2004Σειρήνα

 

8η Αγωνιστική & 17η

19/12/2021, 15:00
Αγροτικός Αστέρας Αγ. ΒαρβάραςΒόλος 2004
 
19/12/2021, 15:00
Ροδόπη 87Βασίλισσα Θράκης
19/12/2021, 15:00
ΝεφέλεςΠανσερραϊκή
 
19/12/2021, 15:00
ΣειρήναAO Λέοντες

 

9η Αγωνιστική & 18η

09/01/2022, 15:00
ΠανσερραϊκήΚιλκισιακός ΑΟ (γυν)
 
09/01/2022, 15:00
Βασίλισσα ΘράκηςΣειρήνα
09/01/2022, 15:00
ΝεφέλεςΡοδόπη 87
 
09/01/2022, 15:00
Βόλος 2004AO Λέοντες

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ 

10/10/2021, 16:00
Δόξα ΠηγαδακίωνΝέες Ατρομήτου 2018
10/10/2021, 16:00
Πήγασος Θριασίου ΑΟΑτρόμητος Ζαρουχλέικων
10/10/2021, 16:00
Νίκη ΤραγάνουΕθνικός Καλαμάτας
10/10/2021, 16:00
Αμαζόνες ΚορινθίαςΊκαρος Πετρωτού
17/10/2021, 16:00
Πήγασος Θριασίου ΑΟΔόξα Πηγαδακίων
17/10/2021, 16:00
Νέες Ατρομήτου 2018Νίκη Τραγάνου
17/10/2021, 16:00
Ατρόμητος ΖαρουχλέικωνΑμαζόνες Κορινθίας
17/10/2021, 16:00
Ίκαρος ΠετρωτούΕθνικός Καλαμάτας
31/10/2021, 15:00
Δόξα ΠηγαδακίωνΝίκη Τραγάνου
31/10/2021, 15:00
Αμαζόνες ΚορινθίαςΠήγασος Θριασίου ΑΟ
31/10/2021, 15:00
Ίκαρος ΠετρωτούΝέες Ατρομήτου 2018
31/10/2021, 15:00
Εθνικός ΚαλαμάταςΑτρόμητος Ζαρουχλέικων
07/11/2021, 15:00
Αμαζόνες ΚορινθίαςΔόξα Πηγαδακίων
07/11/2021, 15:00
Νίκη ΤραγάνουΊκαρος Πετρωτού
07/11/2021, 15:00
Πήγασος Θριασίου ΑΟΕθνικός Καλαμάτας
07/11/2021, 15:00
Νέες Ατρομήτου 2018Ατρόμητος Ζαρουχλέικων
21/11/2021, 15:00
Δόξα ΠηγαδακίωνΊκαρος Πετρωτού
21/11/2021, 15:00
Εθνικός ΚαλαμάταςΑμαζόνες Κορινθίας
21/11/2021, 15:00
Ατρόμητος ΖαρουχλέικωνΝίκη Τραγάνου
21/11/2021, 15:00
Νέες Ατρομήτου 2018Πήγασος Θριασίου ΑΟ
05/12/2021, 15:00
Εθνικός ΚαλαμάταςΔόξα Πηγαδακίων
05/12/2021, 15:00
Ίκαρος ΠετρωτούΑτρόμητος Ζαρουχλέικων
05/12/2021, 15:00
Αμαζόνες ΚορινθίαςΝέες Ατρομήτου 2018
05/12/2021, 15:00
Νίκη ΤραγάνουΠήγασος Θριασίου ΑΟ
12/12/2021, 15:00
Ατρόμητος ΖαρουχλέικωνΔόξα Πηγαδακίων
12/12/2021, 15:00
Νέες Ατρομήτου 2018Εθνικός Καλαμάτας
12/12/2021, 15:00
Πήγασος Θριασίου ΑΟΊκαρος Πετρωτού
12/12/2021, 15:00
Νίκη ΤραγάνουΑμαζόνες Κορινθίας
19/12/2021, 15:00
Νέες Ατρομήτου 2018Δόξα Πηγαδακίων
19/12/2021, 15:00
Ατρόμητος ΖαρουχλέικωνΠήγασος Θριασίου ΑΟ
19/12/2021, 15:00
Εθνικός ΚαλαμάταςΝίκη Τραγάνου
19/12/2021, 15:00
Ίκαρος ΠετρωτούΑμαζόνες Κορινθίας
09/01/2022, 15:00
Δόξα ΠηγαδακίωνΠήγασος Θριασίου ΑΟ
09/01/2022, 15:00
Νίκη ΤραγάνουΝέες Ατρομήτου 2018
09/01/2022, 15:00
Αμαζόνες ΚορινθίαςΑτρόμητος Ζαρουχλέικων
09/01/2022, 15:00
Εθνικός ΚαλαμάταςΊκαρος Πετρωτού
23/01/2022, 15:00
Νίκη ΤραγάνουΔόξα Πηγαδακίων
23/01/2022, 15:00
Πήγασος Θριασίου ΑΟΑμαζόνες Κορινθίας
23/01/2022, 15:00
Νέες Ατρομήτου 2018Ίκαρος Πετρωτού
23/01/2022, 15:00
Ατρόμητος ΖαρουχλέικωνΕθνικός Καλαμάτας
06/02/2022, 15:00
Δόξα ΠηγαδακίωνΑμαζόνες Κορινθίας
06/02/2022, 15:00
Ίκαρος ΠετρωτούΝίκη Τραγάνου
06/02/2022, 15:00
Εθνικός ΚαλαμάταςΠήγασος Θριασίου ΑΟ
06/02/2022, 15:00
Ατρόμητος ΖαρουχλέικωνΝέες Ατρομήτου 2018
20/02/2022, 15:00
Ίκαρος ΠετρωτούΔόξα Πηγαδακίων
20/02/2022, 15:00
Αμαζόνες ΚορινθίαςΕθνικός Καλαμάτας
20/02/2022, 15:00
Νίκη ΤραγάνουΑτρόμητος Ζαρουχλέικων
20/02/2022, 15:00
Πήγασος Θριασίου ΑΟΝέες Ατρομήτου 2018
13/03/2022, 15:00
Δόξα ΠηγαδακίωνΕθνικός Καλαμάτας
13/03/2022, 15:00
Ατρόμητος ΖαρουχλέικωνΊκαρος Πετρωτού
13/03/2022, 15:00
Νέες Ατρομήτου 2018Αμαζόνες Κορινθίας
13/03/2022, 15:00
Πήγασος Θριασίου ΑΟΝίκη Τραγάνου
27/03/2022, 16:00
Δόξα ΠηγαδακίωνΑτρόμητος Ζαρουχλέικων
27/03/2022, 16:00
Εθνικός ΚαλαμάταςΝέες Ατρομήτου 2018
27/03/2022, 16:00
Ίκαρος ΠετρωτούΠήγασος Θριασίου ΑΟ
27/03/2022, 16:00
Αμαζόνες ΚορινθίαςΝίκη Τραγάνου

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ 

10/10/2021, 16:00
ΠαμπαιανιακόςΧανιά ΑΟ
10/10/2021, 16:00
Διαγόρας Ραχών (γυν)Ατρόμητος Αθηνών (γυν)
10/10/2021, 16:00
Βασίλισσα ΝότουΑΟ Τραχώνων Αλίμου
10/10/2021, 16:00
Λεοντικός ΚηφισιάςΣαπφώ ΑΠΣ
17/10/2021, 16:00
Διαγόρας Ραχών (γυν)Παμπαιανιακός
17/10/2021, 16:00
Χανιά ΑΟΒασίλισσα Νότου
17/10/2021, 16:00
Ατρόμητος Αθηνών (γυν)Λεοντικός Κηφισιάς
17/10/2021, 16:00
Σαπφώ ΑΠΣΑΟ Τραχώνων Αλίμου
31/10/2021, 15:00
ΠαμπαιανιακόςΒασίλισσα Νότου
31/10/2021, 15:00
Λεοντικός ΚηφισιάςΔιαγόρας Ραχών (γυν)
31/10/2021, 15:00
Σαπφώ ΑΠΣΧανιά ΑΟ
31/10/2021, 15:00
ΑΟ Τραχώνων ΑλίμουΑτρόμητος Αθηνών (γυν)
07/11/2021, 15:00
Λεοντικός ΚηφισιάςΠαμπαιανιακός
07/11/2021, 15:00
Βασίλισσα ΝότουΣαπφώ ΑΠΣ
07/11/2021, 15:00
Διαγόρας Ραχών (γυν)ΑΟ Τραχώνων Αλίμου
07/11/2021, 15:00
Χανιά ΑΟΑτρόμητος Αθηνών (γυν)
21/11/2021, 15:00
ΠαμπαιανιακόςΣαπφώ ΑΠΣ
21/11/2021, 15:00
ΑΟ Τραχώνων ΑλίμουΛεοντικός Κηφισιάς
21/11/2021, 15:00
Ατρόμητος Αθηνών (γυν)Βασίλισσα Νότου
21/11/2021, 15:00
Χανιά ΑΟΔιαγόρας Ραχών (γυν)
05/12/2021, 15:00
ΑΟ Τραχώνων ΑλίμουΠαμπαιανιακός
05/12/2021, 15:00
Σαπφώ ΑΠΣΑτρόμητος Αθηνών (γυν)
05/12/2021, 15:00
Λεοντικός ΚηφισιάςΧανιά ΑΟ
05/12/2021, 15:00
Βασίλισσα ΝότουΔιαγόρας Ραχών (γυν)
12/12/2021, 15:00
Ατρόμητος Αθηνών (γυν)Παμπαιανιακός
12/12/2021, 15:00
Χανιά ΑΟΑΟ Τραχώνων Αλίμου
12/12/2021, 15:00
Διαγόρας Ραχών (γυν)Σαπφώ ΑΠΣ
12/12/2021, 15:00
Βασίλισσα ΝότουΛεοντικός Κηφισιάς
19/12/2021, 15:00
Χανιά ΑΟΠαμπαιανιακός
19/12/2021, 15:00
Ατρόμητος Αθηνών (γυν)Διαγόρας Ραχών (γυν)
19/12/2021, 15:00
ΑΟ Τραχώνων ΑλίμουΒασίλισσα Νότου
19/12/2021, 15:00
Σαπφώ ΑΠΣΛεοντικός Κηφισιάς
09/01/2022, 15:00
ΠαμπαιανιακόςΔιαγόρας Ραχών (γυν)
09/01/2022, 15:00
Βασίλισσα ΝότουΧανιά ΑΟ
09/01/2022, 15:00
Λεοντικός ΚηφισιάςΑτρόμητος Αθηνών (γυν)
09/01/2022, 15:00
ΑΟ Τραχώνων ΑλίμουΣαπφώ ΑΠΣ
23/01/2022, 15:00
Βασίλισσα ΝότουΠαμπαιανιακός
23/01/2022, 15:00
Διαγόρας Ραχών (γυν)Λεοντικός Κηφισιάς
23/01/2022, 15:00
Χανιά ΑΟΣαπφώ ΑΠΣ
23/01/2022, 15:00
Ατρόμητος Αθηνών (γυν)ΑΟ Τραχώνων Αλίμου
06/02/2022, 15:00
ΠαμπαιανιακόςΛεοντικός Κηφισιάς
06/02/2022, 15:00
Σαπφώ ΑΠΣΒασίλισσα Νότου
06/02/2022, 15:00
ΑΟ Τραχώνων ΑλίμουΔιαγόρας Ραχών (γυν)
06/02/2022, 15:00
Ατρόμητος Αθηνών (γυν)Χανιά ΑΟ
20/02/2022, 15:00
Σαπφώ ΑΠΣΠαμπαιανιακός
20/02/2022, 15:00
Λεοντικός ΚηφισιάςΑΟ Τραχώνων Αλίμου
20/02/2022, 15:00
Βασίλισσα ΝότουΑτρόμητος Αθηνών (γυν)
20/02/2022, 15:00
Διαγόρας Ραχών (γυν)Χανιά ΑΟ
13/03/2022, 15:00
ΠαμπαιανιακόςΑΟ Τραχώνων Αλίμου
13/03/2022, 15:00
Ατρόμητος Αθηνών (γυν)Σαπφώ ΑΠΣ
13/03/2022, 15:00
Χανιά ΑΟΛεοντικός Κηφισιάς
13/03/2022, 15:00
Διαγόρας Ραχών (γυν)Βασίλισσα Νότου
27/03/2022, 16:00
ΠαμπαιανιακόςΑτρόμητος Αθηνών (γυν)
27/03/2022, 16:00
ΑΟ Τραχώνων ΑλίμουΧανιά ΑΟ
27/03/2022, 16:00
Σαπφώ ΑΠΣΔιαγόρας Ραχών (γυν)
27/03/2022, 16:00
Λεοντικός ΚηφισιάςΒασίλισσα Νότου

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ 

10/10/2021, 16:00
Αθηναϊκή Αγ. ΔημητρίουΝέοι Δραπετσώνας
10/10/2021, 16:00
Τριαντών ΙαλυσούΠόντιες Δραπετσώνας
10/10/2021, 16:00
Ιάσων ΙλίουΣταυρός Καλυθίων
10/10/2021, 16:00
Κωακός ΦιλίνοςΒριλησσίων ΑΟ
17/10/2021, 16:00
Τριαντών ΙαλυσούΑθηναϊκή Αγ. Δημητρίου
17/10/2021, 16:00
Νέοι ΔραπετσώναςΙάσων Ιλίου
17/10/2021, 16:00
Πόντιες ΔραπετσώναςΚωακός Φιλίνος
17/10/2021, 16:00
Βριλησσίων ΑΟΣταυρός Καλυθίων
31/10/2021, 15:00
Αθηναϊκή Αγ. ΔημητρίουΙάσων Ιλίου
31/10/2021, 15:00
Κωακός ΦιλίνοςΤριαντών Ιαλυσού
31/10/2021, 15:00
Βριλησσίων ΑΟΝέοι Δραπετσώνας
31/10/2021, 15:00
Σταυρός ΚαλυθίωνΠόντιες Δραπετσώνας
07/11/2021, 15:00
Κωακός ΦιλίνοςΑθηναϊκή Αγ. Δημητρίου
07/11/2021, 15:00
Ιάσων ΙλίουΒριλησσίων ΑΟ
07/11/2021, 15:00
Τριαντών ΙαλυσούΣταυρός Καλυθίων
07/11/2021, 15:00
Νέοι ΔραπετσώναςΠόντιες Δραπετσώνας
21/11/2021, 15:00
Αθηναϊκή Αγ. ΔημητρίουΒριλησσίων ΑΟ
21/11/2021, 15:00
Σταυρός ΚαλυθίωνΚωακός Φιλίνος
21/11/2021, 15:00
Πόντιες ΔραπετσώναςΙάσων Ιλίου
21/11/2021, 15:00
Νέοι ΔραπετσώναςΤριαντών Ιαλυσού
05/12/2021, 15:00
Σταυρός ΚαλυθίωνΑθηναϊκή Αγ. Δημητρίου
05/12/2021, 15:00
Βριλησσίων ΑΟΠόντιες Δραπετσώνας
05/12/2021, 15:00
Κωακός ΦιλίνοςΝέοι Δραπετσώνας
05/12/2021, 15:00
Ιάσων ΙλίουΤριαντών Ιαλυσού
12/12/2021, 15:00
Πόντιες ΔραπετσώναςΑθηναϊκή Αγ. Δημητρίου
12/12/2021, 15:00
Νέοι ΔραπετσώναςΣταυρός Καλυθίων
12/12/2021, 15:00
Τριαντών ΙαλυσούΒριλησσίων ΑΟ
12/12/2021, 15:00
Ιάσων ΙλίουΚωακός Φιλίνος
19/12/2021, 15:00
Νέοι ΔραπετσώναςΑθηναϊκή Αγ. Δημητρίου
19/12/2021, 15:00
Πόντιες ΔραπετσώναςΤριαντών Ιαλυσού
19/12/2021, 15:00
Σταυρός ΚαλυθίωνΙάσων Ιλίου
19/12/2021, 15:00
Βριλησσίων ΑΟΚωακός Φιλίνος
09/01/2022, 15:00
Αθηναϊκή Αγ. ΔημητρίουΤριαντών Ιαλυσού
09/01/2022, 15:00
Ιάσων ΙλίουΝέοι Δραπετσώνας
09/01/2022, 15:00
Κωακός ΦιλίνοςΠόντιες Δραπετσώνας
09/01/2022, 15:00
Σταυρός ΚαλυθίωνΒριλησσίων ΑΟ

 

23/01/2022, 15:00
Ιάσων ΙλίουΑθηναϊκή Αγ. Δημητρίου
23/01/2022, 15:00
Τριαντών ΙαλυσούΚωακός Φιλίνος
23/01/2022, 15:00
Νέοι ΔραπετσώναςΒριλησσίων ΑΟ
23/01/2022, 15:00
Πόντιες ΔραπετσώναςΣταυρός Καλυθίων
06/02/2022, 15:00
Αθηναϊκή Αγ. ΔημητρίουΚωακός Φιλίνος
06/02/2022, 15:00
Βριλησσίων ΑΟΙάσων Ιλίου
06/02/2022, 15:00
Σταυρός ΚαλυθίωνΤριαντών Ιαλυσού
06/02/2022, 15:00
Πόντιες ΔραπετσώναςΝέοι Δραπετσώνας
20/02/2022, 15:00
Βριλησσίων ΑΟΑθηναϊκή Αγ. Δημητρίου
20/02/2022, 15:00
Κωακός ΦιλίνοςΣταυρός Καλυθίων
20/02/2022, 15:00
Ιάσων ΙλίουΠόντιες Δραπετσώνας
20/02/2022, 15:00
Τριαντών ΙαλυσούΝέοι Δραπετσώνας
13/03/2022, 15:00
Αθηναϊκή Αγ. ΔημητρίουΣταυρός Καλυθίων
13/03/2022, 15:00
Πόντιες ΔραπετσώναςΒριλησσίων ΑΟ
13/03/2022, 15:00
Νέοι ΔραπετσώναςΚωακός Φιλίνος
13/03/2022, 15:00
Τριαντών ΙαλυσούΙάσων Ιλίου
27/03/2022, 16:00
Αθηναϊκή Αγ. ΔημητρίουΠόντιες Δραπετσώνας
27/03/2022, 16:00
Σταυρός ΚαλυθίωνΝέοι Δραπετσώνας
27/03/2022, 16:00
Βριλησσίων ΑΟΤριαντών Ιαλυσού
27/03/2022, 16:00
Κωακός ΦιλίνοςΙάσων Ιλίου