Τα πάντα για το Γυναικείο Ποδόσφαιρο Μπάσκετ Βόλλεϋ Handball Polo

Ποδόσφαιρο: Τα αποτελέσματα της Γ’ Εθνικής (11/2)

Αγωνιστική δράση στη Γ’ Εθνική ποδοσφαίρου γυναικών με αγώνες για τους ομίλους 1, 2, 3, 5, 7 και 9, αλλά και εξ αναβολής αναμέτρηση για τον 8ο όμιλο.

Τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος (8η αγωνιστική)

Ροδόπη 87 Β’ – Ορέστης Ορεστιάδας 1-0

Καβάλα 86 – Αναγέννηση Αλεξανδρούπολης 4-0

Ποντιακός Αλεξανδρούπολης – Βασίλισσα Θράκης 1-0

Πανσερραϊκή – Σουφλί 2018 Αναβολή

2ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Πανλευκάδιος Καλαμιτσίου – Παναιτωλικός 1-7

ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕ Κανονίου 2-1

3ος όμιλος (8η αγωνιστική)

Πιερίδες Μούσες – ΠΑΣ Φλώρινα 1-0

ΑΕΚ Βέροιας – Σκίουροι 1-1

ΑΕΚ Κούκου Πιερίας – ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης Αναβολή

Ρεπό: Ατρόμητος Πτολεμαΐδας

5ος όμιλος (8η αγωνιστική)

Αμαζόνες Κορινθίας – ΠΑΣ Αγίου Γεωργίου Κορίνθου 0-1

Άγιος Δημήτριος Πουρναρίου – Λύκοι Αιγιαλείας 0-0

Αργολίδα 2000 – ΠΑΣ Σπάρτης 0-4

Ρεπό: Εθνικός Καλαμάτας

7ος όμιλος (8η αγωνιστική)

Παιανιακός – Θρίαμβος Χαϊδαρίου 0-7

Νίκη Γαλατσίου – Φοίνικας Καλλιθέας 1-0

Αθηναϊκή Αγίου Δημητρίου – Σταυρός Καλυθιών Αναβολή

Ρεπό: Κωακός Φιλίνος

9ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Ποσειδών Καμισιανών Ραπανιανών – ΑΟ Χάλης Βαρυπέτρου Αναβολή

ΑΟ Επισκοπής Ρεθύμνου – Στίλβη Χανίων Αναβολή

Εξ αναβολής

8ος όμιλος (4η αγωνιστική)

ΑΕ Λήμνου – Σαπφώ Β’ 7-2

ΠΑΣ Λέσβου – Ολυμπιακός Χίου Αναβολή

 

Την Τρίτη 6/2 διεξήχθη ο εξ αναβολής αγώνας της 4ης αγωνιστικής, του 4ου υποομίλου στον 10ο όμιλο, ΑΟ Αγίας Παρασκευής Β’ – ΑΟ Ιάσων Ιλίου Β’ 4-3.

 

Οι αγώνες που εκκρεμούν

1ος όμιλος: Πανσερραϊκή – Σουφλί 2018 (8η αγωνιστική)

3ος όμιλος: ΠΑΣ Φλώρινα – ΑΕΚ Κούκου Πιερίας (5η αγωνιστική), ΑΕΚ Κούκου Πιερίας – ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης (8η αγωνιστική)

6ος όμιλος: Διαγόρας Ραχών Ικαρίας – Παμπαιανικός (2η αγωνιστική)

7ος όμιλος: Κωακός Φιλίνος – Νίκη Γαλατσίου (7η αγωνιστική), Αθηναϊκή Αγίου Δημητρίου – Σταυρός Καλυθιών (8η αγωνιστική)

8ος όμιλος: ΠΑΣ Λέσβου – Ολυμπιακός Χίου (4η αγωνιστική)

9ος όμιλος: Ποσειδών Καμισιανών Ραπανιανών – ΑΟ Χάλης Βαρυπέτρου, ΑΟ Επισκοπής Ρεθύμνου – Στίλβη Χανίων (4η αγωνιστική)

10ος όμιλος

2ος υποόμιλος: ΑΟΠΚ Πατίστα Β’ – Αστέρας Τρίπολης Β’ (4η αγωνιστική)

3ος υποόμιλος: Ίκαρος Πετρωτού Β’ – Νέες Ατρομήτου Β’ (2η αγωνιστική), Ίκαρος Πετρωτού Β’ – Ολυμπιάδα Υμηττού Β’ (4η αγωνιστική)

6ος υποόμιλος: Ελπίδες Καρδίτσας Β’ – Βόλος 2004 Β’ (3η αγωνιστική), ΑΕΛ Β’ – Βόλος 2004 Β’ (4η αγωνιστική)