Τα πάντα για το Γυναικείο Ποδόσφαιρο Μπάσκετ Βόλλεϋ Handball Polo

Τα γκολ και οι καλύτερες φάσεις της αναμέτρησης ΠΑΟΚ – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 2011 8-2 (vid)

Η αναμέτρηση ανάμεσα σε ΠΑΟΚ και Τρίκαλα που πραγματοποιήθηκε χθές για την 4η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α’ Εθνικής Γυναικών έδωσε στο κοινό πλούσιο θέαμα και συγκέντρωσε στο σύνολο 10 καταπληκτικά τέρματα.

Ο δικέφαλος ήταν καταιγιστικός απο τα πρώτα μόλις λεπτά του αγώνα με την Πούλιου στο μόλις 2′ να ανοίγει το σκορ.

Για το πρώτο ημίχρονο ακολούθησαν άλλα 4 γκολ των Καραπέτσα 7′ , Σπυριδωνίδου 14′ , 2 Κακαμπούκη 19′ ,  26′ ενώ η απάντηση των Τρικάλων ήρθε με την Κωστοπούλου στο 40′ οδηγώντας τις δύο ομάδες στα αποδυτήρια με σκορ ημιχρόνου 5-1.

Στο δεύτερο ημίχρονο τα Τρίκαλα μπήκαν ποιό αποφασισμένα με την Ντόκου να κάνει το 5-2 στο 56′ αλλά ο ΠΑΟΚ δεν άφησε τέτοια περιθώρια και σκόραρε ακόμα τρία γκολ με τις Σπυριδωνίδου 76’, Μήτκου 80′  και Βαρδαλή 89′.

Δείτε τις καλύτερες φάσεις και τα 10 γκολ του αγώνα ΠΑΟΚ – Τρίκαλα απο το AC PAOK TV