Τα πάντα για το Γυναικείο Ποδόσφαιρο Μπάσκετ Βόλλεϋ Handball Polo

Ποδόσφαιρο: Τα αποτελέσματα στη Γ΄ Εθνική (14/1)

Τα αποτελέσματα της Γ’ Εθνικής Γυναικών, στις αναμετρήσεις των ομίλων 1-9, που διεξήχθησαν την Κυριακή 14/1.

 

Τα αποτελέσματα

1ος όμιλος (6η αγωνιστική)

Πανσερραϊκή – Ορέστης Ορεστιάδας 9-0

Ποντιακός Αλεξανδρούπολης – Καβάλα 86 4-0

Βασίλισσα Θράκης – Ροδόπη 87 Β’ 6-0

Σουφλί 2018 – Αναγέννηση Αλεξανδρούπολης 2-1

 

2ος όμιλος (3η αγωνιστική)

ΑΕ Κανονίου – Παναιτωλικός 0-6

Πανλευκάδιος Καλαμιτσίου – ΠΑΣ Γιάννινα 0-7

 

3ος όμιλος (6η αγωνιστική)

ΑΕΚ Βέροιας – ΠΑΣ Φλώρινα 4-1

ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης – Πιερίδες Μούσες 1-2

Σκίουροι – Ατρόμητος Πτολεμαΐδας 11-0

Ρεπό: ΑΕΚ Κούκου Πιερίας

 

4ος όμιλος (5η αγωνιστική)

Φωστήρας Καισαριανής – Αστέρας Χαλκίδας 4-0

Νηρηίδες Φθίας – Ταμυναί 2023 2-0

ΑΟ Ζωή – ΠΑΣ Λαμία 1964 1-4

 

5ος όμιλος (6η αγωνιστική)

Άγιος Δημήτριος Πουρναρίου – ΠΑΣ Αγίου Γεωργίου Κορίνθου 2-2

ΠΑΣ Σπάρτης – Αμαζόνες Κορινθίας 3-1

Λύκοι Αιγιαλείας – Εθνικός Καλαμάτας 3-0

Ρεπό: Αργολίδα 2000

 

6ος όμιλος (5η αγωνιστική)

Νέος Πανσαμιακός – Διαγόρας Ραχών Ικαρίας 0-3

Παμπαιανικός – Τράχωνες Αλίμου 1-0

Αχαρναϊκός – Νέες Δραπετσώνας 4-0

 

7ος όμιλος (6η αγωνιστική)

Αθηναϊκή Αγίου Δημητρίου – Θρίαμβος Χαϊδαρίου 1-2

Σταυρός Καλυθιών – Κωακός Φιλίνος 3-1

Φοίνικας Καλλιθέας – Παιανιακός Αναβολή

Ρεπό: Νίκη Γαλατσίου

 

8ος όμιλος (5η αγωνιστική)

Σαπφώ Β’ – ΠΑΣ Λέσβου 0-8

Ολυμπιακός Χίου – ΑΠΜΓΣ Καλλονή 5-0

Ρεπό: ΑΕ Λήμνου

 

9ος όμιλος (3η αγωνιστική)

ΑΟ Χάλης Βαρυπέτρου – Στίλβη Χανίων 5-0

ΑΟ Επισκοπής Ρεθύμνου – Ποσειδών Καμισιανών Ραπανιανών 0-2

 

Οι αγώνες που εκκρεμούν

3ος όμιλος: ΠΑΣ Φλώρινα – ΑΕΚ Κούκου Πιερίας (5η αγωνιστική)

6ος όμιλος: Διαγόρας Ραχών Ικαρίας – Παμπαιανικός (2η αγωνιστική)

7ος όμιλος: Φοίνικας Καλλιθέας – Παιανιακός (6η αγωνιστική)

8ος όμιλος: Ολυμπιακός Χίου – ΑΕ Λήμνου (3η αγωνιστική), ΠΑΣ Λέσβου – Ολυμπιακός Χίου , ΑΕ Λήμνου – Σαπφώ Β’ (4η αγωνιστική)

10ος όμιλος

1ος υποόμιλος: ΑΟ ΡΕΑ Β’ – ΟΦΗ Β’ (3η αγωνιστική)

3ος υποόμιλος: Ίκαρος Πετρωτού Β – Νέες Ατρομήτου Β’ (2η αγωνιστική), Νέες Ατρομήτου Β’ – Ολυμπιάδα Υμηττού Β’ (3η αγωνιστική)

5ος υποόμιλος: Σειρήνες Γρεβενών Β’ – ΠΑΟΚ Β’ (3η αγωνιστική)

6ος υποόμιλος: Ελπίδες Καρδίτσας Β’ – Βόλος 2004 Β’, ΑΕΛ Β’ – ΘΕΟΝΗ ΑΟ Τρίκαλα 2011 Β’ (3η αγωνιστική)

 

Πηγή: ΕΠΟ