Τα πάντα για το Γυναικείο Ποδόσφαιρο Μπάσκετ Βόλλεϋ Handball Polo

Α’ Εθνική Γυναικών: Οι διαιτητές και το πρόγραμμα της 9ης αγωνιστικής

Το πρωτάθλημα της Α’ Εθνικής Γυναικών συνεχίζετε το Σαββατοκύριακο 29, 30 Μαϊου με την διεξαγωγή της 9ης αγωνιστικής και η ΕΠΟ γνωστοποίησε τους διαιτητές των αγώνων. 

Όλοι οι αγώνες θα διεξαχθούν την Κυριακή 30 Μαϊου εκτός απο την αναμέτρηση ΟΦΗ – ΓΛΥΦΑΔΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 29/ 5 και ώρα 17.00. 

Αναλυτικά οι διαιτητές και το πρόγραμμα

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΛ-ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 30/5 17.00

ΓΗΠΕΔΟ – ΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗΣ / ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ( ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ) / ΒΟΗΘΟΣ Α’ – ΠΑΠΑΛΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ( ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ) / ΒΟΗΘΟΣ Β’ – ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ( ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ )

ΓΙΑΝΝΕΝΑ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 30/5 17.00

ΓΗΠΕΔΟ – ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ / ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ( ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ) / ΒΟΗΘΟΣ Α’ – ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ( ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ) / ΒΟΗΘΟΣ Β’ – ΣΤΟΛΗ ΜΑΡΙΑ  ( ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ )

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΤΡΙΚΑΛΑ 2011 30/5 17.00 

ΓΗΠΕΔΟ – ΠΑΛΑΜΑ / ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΛΑΡΙΣΑΣ) / ΒΟΗΘΟΣ Α’ – ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΛΑΡΙΣΑΣ) / ΒΟΗΘΟΣ Β’ – ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ(ΛΑΡΙΣΑΣ)

ΠΑΟΚ – ΚΑΣΤΟΡΙΑ  30/5 17.00

ΓΗΠΕΔΟ – ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ / ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΣΕΡΡΩΝ ) / ΒΟΗΘΟΣ Α’ – ΖΑΧΑΡΙΑ ΜΑΡΙΑ (ΣΕΡΡΩΝ ) / ΒΟΗΘΟΣ Β’ – ΧΟΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΣΕΡΡΩΝ )

ΑΡΗΣ – ΔΟΞΑ 2016 30/5 17.00

ΓΗΠΕΔΟ – ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ / ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ) / ΒΟΗΘΟΣ Α’ – ΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ) / ΒΟΗΘΟΣ Β’ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ)

Ρεπό: Βασίλισσα Θράκης

Β’ ΟΜΙΛΟΣ 

ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΕΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 30/5 17.00

ΓΗΠΕΔΟ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ / ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ)  / ΒΟΗΘΟΣ Α’ – ΣΟΦΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) / ΒΟΗΘΟΣ Β’ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ( ΠΕΙΡΑΙΑ)

ΟΛΥΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 30/5 17.00

ΓΗΠΕΔΟ – ΥΜΗΤΤΟΥ / ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΚΟΤΣΩΝΟΥΡΗ ΚΟΚΚΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ( ΛΑΚΩΝΙΑΣ ) / ΒΟΗΘΟΣ Α’ – ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ( ΠΕΙΡΑΙΑ) / ΒΟΗΘΟΣ Β’ – ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ( ΠΕΙΡΑΙΑ)

ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 30/5 13.00

ΓΗΠΕΔΟ – ΤΚ ΚΙΒΕΡΙΟΥ ΛΕΡΝΑΣ / ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ) / ΒΟΗΘΟΣ Α’ – ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ) / ΒΟΗΘΟΣ Β’ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ)

ΟΦΗ – ΓΛΥΦΑΔΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 29/5 17.00

ΓΗΠΕΔΟ – ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΑΖΙΟΥ / ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΚΟΥΚΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΧΑΝΙΩΝ) / ΒΟΗΘΟΑΣ Α’ – ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΧΑΝΙΩΝ)/ ΒΟΗΘΟΑΣ Β’ – ΟΒΑΚΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΧΑΝΙΩΝ)

Ρεπό: Νέος Αστέρας Ρεθύμνου