Τα πάντα για το Γυναικείο Ποδόσφαιρο Μπάσκετ Βόλλεϋ Handball Polo

Βόλεϊ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές (16-17/12)

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των Εθνικών πρωταθλημάτων για το διάστημα 16-17 Δεκεμβρίου.

Volley League Γυναικών – 10η αγωνιστική
Σάββατο 16 Δεκεμβρίου 2023

Γυμναστήριο Μαρκοπούλου, 17.00: Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil – Π.Α.Ο.Κ.
Διαιτητές: Μιχαήλογλου, Προκοπίου, Παρατηρητής: Καπάνταης, Επόπτες: Τομαράς, Κολλάρου, Γραμματεία: Ταλάρου.

Γυμναστήριο Μίκρας, 18.00: Α.Σ. Άρης – Α.Ο. Λαμίας 2013
Διαιτητές: Ισκάς, Μούζουλας, Παρατηρητής: Κάλλης, ΕΠόπτες: Ψύχου, Σταυρίδου, Γραμματεία: Παναγιωτίδου.

Γυμναστήριο Ολυμπιακού Χωριού, 18.00: Α.Ε.Κ. – Α.Ο. Θήρας
Διαιτητές: Κυριοπούλου, Οικονόμου Β., Παρατηρητής: Πολίτης, Επόπτες: Μουζακίτη, Γεωργοπούλου, Γραμματεία: Μπίτσικα.

Γυμναστήριο Δ.Α.Κ. Πεύκων, 18.00: Α.Σ. Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων – Παναθηναϊκός Α.Ο.
Διαιτητές: Τσιούλα, Δημητρίου, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης, Επόπτες: Δρούκα, Κοτσικάρη, Γραμματεία: Πασπαλά.

Γυμναστήριο «Αντώνης Φώτσης», 19.30: Ηλυσιακός Α.Ο. – Ο.Φ.Α. Απολλώνιος
Διαιτητές: Βουδούρης, Κατσούλης, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης, Επόπτες: Κοσμόπουλος, Ρηγόπουλος, Γραμματεία: Τρίκκα Ν..

Κυριακή 17 Δεκεμβρίου 2023
Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη», 17.00: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. – Α.Σ.Π. Θέτις
Διαιτητές: Μουλά Ειρ., Βελώνης, Παρατηρητής: Τσιμπινός, Επόπτες: Τσεκούρας, Κοκορομύτη, Γραμματεία: Καλιγέρη.

Pre League Γυναικών – 9η αγωνιστική
Σάββατο 16 Δεκεμβρίου 2023

«Α. Βαρίκας», 15.00: Γ.Σ. Πανιώνιος – Ζ.Α.Ο.Ν.
Διαιτητές: Χατζηβασιλείου, Λιάκου, Παρατηρητής: Διαμαντόπουλος.
Βριλησσίων, 17.45: Φ.Ο. Βριλησσίων – Απόλλων Καλαμάτας
Διαιτητές: Ράντσιου, Τόλιος, Παρατηρητής: Παγκοζίδης.
Βότση, 18.00: Α.Π.Σ. Ναυάρχου Βότση – Α.Ο. Αιγάλεω
Διαιτητές: Μαυρίδης, Κουκουμάκας, Παρατηρητής: Τσοπάνογλου.
Κορίνθου, 18.00: Α.Σ.Π. Κορίνθου – Α.Ο.Φ. Πορφύρας
Διαιτητές: Καραγιαννόπουλος, Κτενάς, Παρατηρητής: Δημάκης.
«Στ. Καλαϊτζής», 19.30: Α.Ο.Ν. Αμαζόνες – Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Διαιτητές: Χαμπιλού, Οικονομοπούλου, Παρατηρητής: Ρίγκος.
Κυριακή 17 Δεκεμβρίου 2023
«Κρ. Πέρσης», 17.30: Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων – Α.Σ. Ελπίς

Διαιτητές: Βλα΄χος Γ., Μενεσλής, Παρατηρητής: Παπαστάμος.

Α2 Γυναικών – Α’ Ζώνη – 9η αγωνιστική
Σάββατο 16 Δεκεμβρίου 2023

Ζηρίνειο, 15.00: Γ.Σ.Κ. Ηρακλής – Α.Ο. Ένωση Ιλίου, Διαιτητές: Σπίγγου, Σταυράτη.
Νότου, 16.00: Α.Ε. Αγ. Παρασκευής – Ο.Φ.Η., Διαιτητές: Οικονόμου Μ., Κουρπανίδης.
Απόλλωνος, 17.00: Α.Σ.Π. Απόλλων – Α.Π.Ο. Δάφνη Αγ. Δημητρίου, Διαιτητές: Πετούσης, Παπαχριστόπουλος.
Α’ Ηλιούπολης, 18.00: Γ.Σ. Ηλιούπολης – Γ.Σ. Πετρούπολης, Διαιτητές: Καλούδας, Καντλή.
Κυριακή 17 Δεκεμβρίου 2023
«Μ. Μερκούρη» Ρέθυμνο, 16.00: Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου – Α.Ε. Αμπελοκήπων, Διαιτητές: Κουνδουράκη, Λινοξυλάκη.
Σελεπίτσαρι, 18.00: Α.Ο. Ιωνικός – Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης, Διαιτητές: Δρόσος, Μαλκοπούλου.

Α2 Γυναικών – Β’ Ζώνη – 9η αγωνιστική
Σάββατο 16 Δεκεμβρίου 2023

Αγριάς, 17.00: Α.Σ. Αργώ Βόλου – Φοίνικας Αλεξανδρούπολης, Διαιτητές: Σουφλής, Παρασκευάς.
Ιωαννίνων, 18.00: Α.Σ. Γιάννενα – Π.Α.Σ. Γιάννινα, Διαιτητές: Κουτσής, Αποστόλου.
Δ.Α.Κ. Κυμίνων, 18.00: Α.Σ. Μακεδόνες – Ε.Α. Λαρίσης, Διαιτητές: Παπαδοπούλου, Αβραμίδης.
Καρδίτσας, 18.00: Σ.Π.Α. Καρδίτσας – Α.Π.Σ. Αίας, Διαιτητές: Μαυράκης, Καλαντζής.
Δ.Α.Κ. Ασβεστοχωρίου, 18.00: Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά – Α.Ε.Σ. Μυγδονιακός, Διαιτητές: Σταυρίδης, Βασιλειάδης.

Κυριακή 17 Δεκεμβρίου 2023
ΚΑΠΠΑ 2000, 18.00: Ο.Π.Α.Θ. Περσέας – Χ.Α.Ν.Θ., Διαιτητές: Λούμσι, Σταυριανίδης.