Τα πάντα για το Γυναικείο Ποδόσφαιρο Μπάσκετ Βόλλεϋ Handball Polo

VOLLEY LEAGUE : Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των πρωταθλημάτων

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των εθνικών πρωταθλημάτων για το διάστημα 2-7 Δεκεμβρίου 2022.

VOLLEY LEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 8η αγωνιστική
Σάββατο 3 Δεκεμβρίου 2022

Γυμναστήριο PAOK Sports Arena, 17.00: Π.Α.Ο.Κ. – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Διαιτητές: Δανιηλίδου, Γεωργιάδης Εμμ., Παρατηρητής αγώνα: Κάλλης, Παρατηρητής διαιτησίας: Μιχελινάκης, Επόπτες: Παπαδοπούλου Χρ., Καπλάνης, Γραμματεία: Παναγιωτίδου.


Γυμναστήριο Ζηρινείου, 17.00: Ζ.Α.Ο.Ν. – Α.Σ.Π. Θέτις
Διαιτητές: Μαρκάτης, Οικονόμου Β., Παρατηρητής: Παγκοζίδης, Επόπτες: Τρίκκας, Κουρτεσιώτης, Γραμματεία: Οικονόμου Δ.


Γυμναστήριο Μίκρας, 18.00: Α.Σ. Άρης – Α.Ο. Λαμίας 2013
Διαιτητές: Ισκάς, Δημητρίου, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης, Επόπτες: Βασδέκης, Κουκουμάκας Π., Γραμματεία: Πασπάλα Αικ.


Γυμναστήριο Μαρκοπούλου, 18.00: Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil – Α.Ο. Θήρας
Διαιτητές: Ράνσιου, Μενεσλής, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Παυλάκης, Καπότης, Γραμματεία: Πεσίνογλου.


Γυμναστήριο «Στ. Βενέτης», 18.00: Α.Ο. Αιγάλεω – Παναθηναϊκός Α.Ο.
Διαιτητές: Μουλά Ειρ., Μιχαήλογλου, Παρατηρητής: Τσάκωνας, Επόπτες: Γεωργοπούλου, Μουζακίτη, Γραμματεία: Ιωάννου.


Γυμναστήριο «Α. Φώτσης», 19.00: Ηλυσιακός Α.Ο. – Α.Ε.Κ.
Διαιτητές: Μαύρος, Χρηστίδης, Παρατηρητής: Τσιμπινός, Επόπτες: Ρηγόπουλος, Μαλλιάρα, Γραμματεία: Τρίκκα.

PRE LEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 8η αγωνιστική
Σάββατο 3 Δεκεμβρίου 2022

«Ι. Λεμονίδης», 17.00: Α.Σ. Ελπίς – Γ.Σ. Πανιώνιος
Διαιτητές: Κατσιούλης, Χλωρός, Παρατηρητής: Σιδηράς.

Βριλησσίων, 17.45: Φ.Ο. Βριλησσίων – Α.Ο.Φ. Πορφύρας
Διαιτητές: Λιδωρικιώτη, Χαμπιλού, Παρατηρητής: Πολίτης.


Παραλίας, 18.00: Απόλλων Καλαμάτας – Α.Π.Σ. Ναυάρχου Βότση
Διαιτητές: Χανδρινός, Καραγιαννόπουλος, Παρατηρητής: Τομαράς.


Δ.Α.Κ. Πεύκων, 18.30: Α.Σ. Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων – Α.Σ. Μακεδόνες
Διαιτητές: Μαλακίδης, Τσιούλα, Παρατηρητής: Τσοπάνογλου.


«Στ. Καλαϊτζής», 20.00: Α.Ο.Ν. Αμαζόνες – Ο.Φ.Α. Απολλώνιος
Διαιτητές: Νικάκης, Οικονόμου Μ., Παρατηρητής: Καπάνταης.


Κυριακή 4 Δεκεμβρίου 2022
«Μ. Τσικίνας», 19.00: Χ.Α.Ν.Θ. – Α.Π.Σ. Αίας
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Αρ., Δρανίτσας, Παρατηρητής: Κουκουμάκας Ν.

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Α’ ΖΩΝΗ – 6η αγωνιστική


Σάββατο 3 Δεκεμβρίου 2022

«Ν. Παξιμαδάς», 15.15: Γ.Σ. Πετρούπολης – Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου, Διαιτητές: Κατσούλης, Μαλκοπούλου.


Σελεπίτσαρι, 17.30: Α.Ο. Ιωνικός – Γ.Σ. Αστέρας Αγ. Δημητρίου, Διαιτητές: Γεωργάκη, Ιωάννου Δ.


Α’ Ηλιούπολης, 18.00: Γ.Σ. Ηλιούπολης – Α.Γ.Σ. Άρτεμις, Διαιτητές: Τουμπανάκης, Πασπαλά Μ.


Αγ. Παρασκευής, 19.00: Α.Ε. Αγ. Παρασκευής – Α.Ε. Αμπελοκήπων, Διαιτητές: Μαυρικίδου, Σπίγγου.


Α’ Αργυρούπολης, 19.30: Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης – Γ.Σ.Κ. Ηρακλής, Διαιτητές: Βλάχος, Καντλή.


Κυριακή 4 Δεκεμβρίου 2022


Απόλλωνος, 17.00: Α.Σ.Π. Απόλλων – Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων, Διαιτητές: Λάμπρου, Πετούσης.

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Β’ ΖΩΝΗ – 6η αγωνιστική


Παρασκευή 2 Δεκεμβρίου 2022

«Μ. Παρασκευόπουλος», 17.30: Γ.Σ.Γ. Νίκη – Φοίνικας Αλεξανδρούπολης, Διαιτητές: Μαργαριτίδης, Παπαχρήστου.

Σάββατο 3 Δεκεμβρίου 2022
Δ.Α.Κ. Πρέβεζας, 18.00: Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας – Α.Σ. Γιάννενα, Διαιτητές: Φλούδας, Αποστόλου.

Ιωαννίνων, 18.00: Π.Α.Σ. Γιάννενα – Ε.Α. Λαρίσης, Διαιτητές: Γκοργκόλης, Τζελέτας.


Ε.Α.Κ. Σταυρούπολης, 18.00: Ε.Ο. Σταυρούπολης – Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας, Διαιτητές: Μπέλλος Ι., Λούμσι.


Νεάπολης Λάρισας, 19.00: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός – Α.Σ. Αργώ Βόλου, Διαιτητές: Βήτας, Μπατσίλα.


Κυριακή 4 Δεκεμβρίου 2022
ΚΑΠΠΑ 2000, 20.00: Ο.Π.Α.Θ. Περσέας – Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά, Διαιτητές: Μαυρίδης, Μπουκουβάλα.

Πηγή: volleyleague.gr