Τα πάντα για το Γυναικείο Ποδόσφαιρο Μπάσκετ Βόλλεϋ Handball Polo

Ποδόσφαιρο: Τα αποτελέσματα της Γ’ Εθνικής (2-3/12)

Αγωνιστική δράση στη Γ’ Εθνική Γυναικών είχαμε το Σαββατοκύριακο 2-3/12, με τη διεξαγωγή αγώνων για τη 2η αγωνιστική (1ος, 3ος, 5ος, 7ος όμιλος), 3η αγωνιστική (4ος, 6ος, 8ος όμιλος), 4η αγωνιστική (1ος, 3ος, 5ος, 7ος όμιλος) και τη 2η αγωνιστική στους 6 υποομίλους του 10ου ομίλου.

 

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

1ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Βασίλισσα Θράκης – Ορέστης Ορεστιάδας 7-0

Σουφλί 2018 – Ποντιακός Αλεξανδρούπολης 0-2

Αναγέννηση Αλεξανδρούπολης – Πανσερραϊκή 0-6

Ροδόπη 87 Β’ – Καβάλα 86 2-2

 

2ος όμιλος (2η αγωνιστική)

ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιτωλικός 3-0

Πανλευκάδιος Καλαμιτσίου – ΑΕ Κανονίου Αναβολή

 

3ος όμιλος (4η αγωνιστική)

ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης – ΠΑΣ Φλώρινα 7-1

Ατρόμητος Πτολεμαΐδας – ΑΕΚ Βέροιας 0-5

Σκίουροι – ΑΕΚ Κούκου Πιερίας Αναβολή

Ρεπό: Πιερίδες Μούσες

 

4ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Αστέρας Χαλκίδας – Ταμύναι 2023 4-1

Φωστήρας Καισαριανής – ΠΑΣ Λαμία 1964 0-0

Νηρηίδες Φθίας – ΑΟ Ζωή 3-0

 

5ος όμιλος (4η αγωνιστική)

ΠΑΣ Σπάρτης – ΠΑΣ Αγίου Γεωργίου Κορίνθου 3-1

Λύκοι Αιγιαλείας – Αργολίδα 2000 2-0

Εθνικός Καλαμάτας – Άγιος Δημήτριος Πουρναρίου 0-6

Ρεπό: Αμαζόνες Κορινθίας

 

6ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Διαγόρας Ραχών Ικαρίας – Τράχωνες Αλίμου 3-2

Νέος Πανσαμιακός – Νέες Δραπετσώνας 3-5

Παμπαιανικός – Αχαρναϊκός 0-2

 

7ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Φοίνικας Καλλιθέας – Θρίαμβος Χαϊδαρίου 0-5

Κωακός Φιλίνος – Αθηναϊκή Αγίου Δημητρίου 0-1

Σταυρός Καλυθιών – Νίκη Γαλατσίου Αναβολή

Ρεπό: Παιανιακός

 

8ος όμιλος (3η αγωνιστική)

ΑΠΜΓΣ Καλλονή – ΠΑΣ Λέσβου 0-7

Ολυμπιακός Χίου – ΑΕ Λήμνου Αναβολή

Ρεπό: Σαπφώ Β’

 

9ος όμιλος (2η αγωνιστική)

ΑΟ Επισκοπής Ρεθύμνου – ΑΟ Χάλης Βαρυπέτρου 1-1

Ποσειδών Καμισιανών Ραπανιανών – Στίλβη Χανίων 5-0

 

10ος όμιλος

1ος υποόμιλος (2η αγωνιστική)

ΟΦΗ Β’ – Νέες Εργοτέλη Β’ 1-5

Ρεπό: ΑΟ ΡΕΑ Β’

 

2ος υποόμιλος (2η αγωνιστική)

ΑΕΚ Β’ – Αστέρας Τρίπολης Β’ 5-0

ΑΟΠΚ Πατίστα Β’ – Παναθηναϊκός Β’ 1-3

 

3ος υποόμιλος (2η αγωνιστική)

Πόντιες Δραπετσώνας Β’ – Ολυμπιάδα Υμηττού Β’ 2-4

Ίκαρος Πετρωτού Β – Νέες Ατρομήτου Β’ Αναβολή

 

4ος υποόμιλος (2η αγωνιστική)

Λεοντικός Β’ – ΑΟ Ιάσων Ιλίου Β’ 1-3

ΑΟ Αγίας Παρασκευής Β’ – ΑΟ Βριλησσίων Β’ Αναβολή

 

5ος υποόμιλος (2η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Β’ – ΓΠΟ Καστοριάς Β’ 4-0

Ρεπό: Σειρήνες Γρεβενών Β’

 

6ος υποόμιλος (2η αγωνιστική)

ΘΕΟΝΗ ΑΟ Τρίκαλα 2011 Β’ – Βόλος 2004 Β’ 1-0

ΑΕΛ Β’ – Ελπίδες Καρδίτσας Β’ 11-0

 

Οι αγώνες που εκκρεμούν

2ος όμιλος: Πανλευκάδιος Καλαμιτσίου – ΑΕ Κανονίου (2η αγωνιστική)

3ος όμιλος: ΠΑΣ Φλώρινα – Σκίουροι (3η αγωνιστική), Σκίουροι – ΑΕΚ Κούκου Πιερίας (4η αγωνιστική)

6ος όμιλος: Διαγόρας Ραχών Ικαρίας – Παμπαιανικός (2η αγωνιστική)

7ος όμιλος: Φοίνικας Καλλιθέας – Κωακός Φιλίνος (3η αγωνιστική), Σταυρός Καλυθιών – Νίκη Γαλατσίου (4η αγωνιστική)

8ος όμιλος: ΑΕ Λήμνου – ΑΠΜΓΣ Καλλονή (2η αγωνιστική), Ολυμπιακός Χίου – ΑΕ Λήμνου (3η αγωνιστική)

10ος όμιλος

3ος υποόμιλος: Ίκαρος Πετρωτού Β – Νέες Ατρομήτου Β’ (2η αγωνιστική)

4ος υποόμιλος: ΑΟ Ιάσων Ιλίου Β – ΑΟ Αγίας Παρασκευής Β’, ΑΟ Βριλησσίων Β’ – Λεοντικός Β’ (1η αγωνιστική)

5ος υποόμιλος: ΓΠΟ Καστοριάς Β’ – Σειρήνες Γρεβενών Β’ (1η αγωνιστική)