Τα πάντα για το Γυναικείο

Κλήρωση πρωταθλήματος: Το πρόγραμμα της Γ’ κατηγορίας

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΠΟ η κλήρωση του πρωταθλήματος Γ’ κατηγορίας γυναικών.

Η Γ’ κατηγορία, αποτελείται από 44 ομάδες, χωρισμένες σε 9 ομίλους.

1ος Όμιλος

1η (15/11/20) Αγωνιστική 6η (7/2/21)
Βέροια-Κοίλων Κοζάνης
Καβάλα 86-Ποντιακός Αλεξανδρούπολης
Μέντεκας Καλαμαριάς-Σουφλί 2008

2η (29/11/20) Αγωνιστική 7η (21/2/21)
Κοίλων Κοζάνης-Καβάλα 86
Σουφλί 2008-Βέροια
Ποντιακός Αλεξανδρούπολης-Μέντεκας Καλαμαριάς

3η (13/12/20) Αγωνιστική 8η (7/3/21)
Κοίλων Κοζάνης-Σουφλί 2008
Ποντιακός Αλεξανδρούπολης-Βέροια
Καβάλα 86-Μέντεκας Καλαμαριάς

4η (10/1/21) Αγωνιστική 9η (28/3/21)
Σουφλί 2008-Ποντιακός Αλεξανδρούπολης
Βέροια-Καβάλα 86
Μέντεκας Καλαμαριάς-Κοίλων Κοζάνης

5η (24/1/21) Αγωνιστική 10η (11/4/21)
Ποντιακός Αλεξανδρούπολης-Κοίλων Κοζάνης
Καβάλα 86-Σουφλί 2008
Μέντεκας Καλαμαριάς-Βέροια

 

2ος Όμιλος

1η (15/11/20) Αγωνιστική 6η (7/2/21)
Πήγασος Χιλιοδένδρου-Κέρκυρα 1996
Πανλευκάδιος-Κεραυνός Θεσπρωτικού
Αμαζόνες Θεσπρωτίας-Απειρωτάν Ανατολής

2η (29/11/20) Αγωνιστική 7η (21/2/21)
Κέρκυρα 1996-Πανλευκάδιος
Απειρωτάν Ανατολής- Πήγασος Χιλιοδένδρου
Κεραυνός Θεσπρωτικού-Αμαζόνες Θεσπρωτίας

3η (13/12/20) Αγωνιστική 8η (7/3/21)
Κέρκυρα 1996-Απειρωτάν Ανατολής
Κεραυνός Θεσπρωτικού- Πήγασος Χιλιοδένδρου
Πανλευκάδιος-Αμαζόνες Θεσπρωτίας

4η (10/1/21) Αγωνιστική 9η (28/3/21)
Απειρωτάν Ανατολής-Κεραυνός Θεσπρωτικού
Πήγασος Χιλιοδένδρου-Πανλευκάδιος
Αμαζόνες Θεσπρωτίας-Κέρκυρα 1996

5η (24/1/21) Αγωνιστική 10η (11/4/21)
Κεραυνός Θεσπρωτικού-Κέρκυρα 1996
Πανλευκάδιος-Απειρωτάν Ανατολής
Αμαζόνες Θεσπρωτίας- Πήγασος Χιλιοδένδρου

3ος Όμιλος

1η (15/11/20) Αγωνιστική 6η (7/2/21)
Πιερίδες Μούσες-Απολλωνίδες Ερέτριας
Αστέρας Χαλκίδας-Τρίκαλα
Ρεπό: Νηρηίδες Φθίας

2η (29/11/20) Αγωνιστική 7η (21/2/21)
Απολλωνίδες Ερέτριας-Αστέρας Χαλκίδας
Τρίκαλα-Νηρηίδες Φθίας
Ρεπό: Πιερίδες Μούσες

3η (13/12/20) Αγωνιστική 8η (7/3/21)
Αστέρας Χαλκίδας-Πιερίδες Μούσες
Νηρηίδες Φθίας-Απολλωνίδες Ερέτριας
Ρεπό: Τρίκαλα

4η (10/1/21) Αγωνιστική 9η (28/3/21)
Πιερίδες Μούσες-Νηρηίδες Φθίας
Απολλωνίδες Ερέτριας-Τρίκαλα
Ρεπό: Αστέρας Χαλκίδας

5η (24/1/21) Αγωνιστική 10η (11/4/21)
Τρίκαλα-Πιερίδες Μούσες
Νηρηίδες Φθίας-Αστέρας Χαλκίδας
Ρεπό: Απολλωνίδες Ερέτριας

4ος Όμιλος

1η (15/11/20) Αγωνιστική 6η (7/2/21)
Άτλας-Άρης Τρίπολης
Ακαδημία Δόξα 98-ΑΕ Καλαβρύτων
Λύκοι Αιγιαλείας-Αυτόνομη ΠΟ

2η (29/11/20) Αγωνιστική 7η (21/2/21)
Άρης Τρίπολης- Ακαδημία Δόξα 98
Αυτόνομη ΠΟ-Άτλας
ΑΕ Καλαβρύτων-Λύκοι Αιγιαλείας

3η (13/12/20) Αγωνιστική 8η (7/3/21)
Άρης Τρίπολης-Αυτόνομη ΠΟ
ΑΕ Καλαβρύτων-Άτλας
Ακαδημία Δόξα 98-Λύκοι Αιγιαλείας

4η (10/1/21) Αγωνιστική 9η (28/3/21)
Αυτόνομη ΠΟ-ΑΕ Καλαβρύτων
Άτλας-Ακαδημία Δόξα 98
Λύκοι Αιγιαλείας-Άρης Τρίπολης

5η (24/1/21) Αγωνιστική 10η (11/4/21)
ΑΕ Καλαβρύτων-Άρης Τρίπολης
Ακαδημία Δόξα 98-Αυτόνομη ΠΟ
Λύκοι Αιγιαλείας-Άτλας

5ος Όμιλος

1η (15/11/20) Αγωνιστική 6η (7/2/21)
Εθνικός ΟΦΠΦ-ΑΟ Μελισσίων
Δόξα Πουλακίδας-Μεσαριά
Ρεπό: Τροιζηνιακός

2η (29/11/20) Αγωνιστική 7η (21/2/21)
ΑΟ Μελισσίων-Δόξα Πουλακίδας
Μεσαριά-Τροιζινιακός
Ρεπό: Εθνικός ΟΦΠΦ

3η (13/12/20) Αγωνιστική 8η (7/3/21)
Δόξα Πουλακίδας- Εθνικός ΟΦΠΦ
Τροιζηνιακός-ΑΟ Μελισσίων
Ρεπό: Μεσαριά

4η (10/1/21) Αγωνιστική 9η (28/3/21)
Εθνικός ΟΦΠΦ-Τροιζηνιακός
ΑΟ Μελισσίων-Μεσαριά
Ρεπό: Δόξα Πουλακίδας

5η (24/1/21) Αγωνιστική 10η (11/4/21)
Μεσαριά- Εθνικός ΟΦΠΦ
Τροιζηνιακός-Δόξα Πουλακίδας

6ος Όμιλος

1η (15/11/20) Αγωνιστική 4η (10/1/21)
Άνω Μερά Μυκόνου-Ακράτητος Άνω Λιοσίων
Φοίνικας Καλλιθέας-Περσέας Σύρου

2η (29/11/20) Αγωνιστική 5η (24/1/21)
Ακράτητος Άνω Λιοσίων-Φοίνικας Καλλιθέας
Περσέας Σύρου-Άνω Μερά Μυκόνου

3η (13/12/20) Αγωνιστική 6η (7/2/21)
Φοίνικας Καλλιθέας-Άνω Μερά Μυκόνου
Ακράτητος Άνω Λιοσίων

7ος Όμιλος

1η (15/11/20) Αγωνιστική 4η (10/1/21)
ΑΟ Ζωή-ΠΑΣ Λέσβου
ΑΕ Λήμνου-Φωστήρας Καισαριανής

2η (29/11/20) Αγωνιστική 5η (24/1/21)
ΠΑΣ Λέσβου-ΑΕ Λήμνου
Φωστήρας Καισαριανής-ΑΟ Ζωή

3η (13/12/20) Αγωνιστική 6η (7/2/21)
ΑΕ Λήμνου-ΑΟ Ζωή
ΠΑΣ Λέσβου-Φωστήρας Καισαριανής

8ος Όμιλος

1η (15/11/20) Αγωνιστική 4η (10/1/21)
ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω-Αργοναύτες Καλύμνου
Γυναίκες Περιστερίου-Παιανιακός

2η (29/11/20) Αγωνιστική 5η (24/1/21)
Αργοναύτες Καλύμνου-Γυναίκες Περιστερίου
Παιανιακός-ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω

3η (13/12/20) Αγωνιστική 6η (7/2/21)
Γυναίκες Περιστερίου-ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω
Αργοναύτες Καλύμνου-Παιανιακός

9ος Όμιλος

1η (15/11/20) Αγωνιστική 4η (10/1/21)
Νέοι Εργοτέλη-Χάλης βαρυπέτρου
Άγιος Θωμάς-Θρίαμβος Χαϊδαρίου

2η (29/11/20) Αγωνιστική 5η (24/1/21)
Χάλης Βαρυπέτρου-Άγιος Θωμάς
Θρίαμβος Χαϊδαρίου-Νέοι Εργοτέλη

3η (13/12/20) Αγωνιστική 6η (7/2/21)
Άγιος Θωμάς-Νέοι Εργοτέλη
Χάλης Βαρυπέτρου-Θρίαμβος Χαϊδαρίου