Τα πάντα για το Γυναικείο Ποδόσφαιρο Μπάσκετ Βόλλεϋ Handball Polo

Μπάσκετ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές (9-10/12)

Πλούσια αναμένεται η αγωνιστική δράση το Σαββατοκύριακο 9 και 10/12, με τους διαιτητές των αναμετρήσεων να γίνονται γνωστοί.

Αναλυτικά η ενημέρωση από την ΕΟΚ:

Κυριακή 10/12

Γ. Γεννηματάς 13.00 Πρωτέας Βούλας-Ολυμπιακός Γαρινή-Κούλης Χ.-Καψιώχας (Παπαφωτίου)

 

Διαιτητές – Κομισάριοι Α2 Γυναικών

Κυριακή 10/12

ΜΕΝΤ 13.00 ΜΕΝΤ-Παναθλητικός Δώνης-Σμπρίνης (Αργυρού)

ΔΑΚ Πανοράματος 14.45 ΑΕ Πυλαίας-Αναγέννηση Ν.Ρ. Τογανίδου-Τσαπόγα (Κουκουβίνου)

 

Διαιτητές – Κομισάριοι Κυπέλλου Γυναικών (Γ΄ Φάση)

Κυριακή 10/12

Π. Τριανταφύλλου 13.30 ΚΑΟ Μελισσίων-ΠΑΣ Γιάννινα Λαζόγκα-Τσουρή-Αυγούστογλου

 

Διαιτητές – Κομισάριοι National League 1 (9-10/12)

1ος Όμιλος (10η αγωνιστική)

Σάββατο 9/12

Σοφία Μπεφόν 17.00 Π. Φάληρο-Έσπερος Καλλιθέας Αργυρούδης-Ναστούλης-Βελέντζας (Φραγκιαδάκης)

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΑΣΑ Αναγέννηση Αναστόπουλος-Νάστος-Καραμπιτσάκος (Φλώρος)

Μιχ. Μουρούτσος 17.00 Δάφνη-Πρωτέας Βούλας Θεοδωρόπουλος-Παπαδόπουλος Χρ.-Χριστοδουλάκης (Δήμου)

Τ. Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-Αιγάλεω Τσαχάκης-Καλογερόπουλος-Σιδέρης (Μοσκοβής)

Κυριακή 10/12

Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Μακρόπουλος-Λιόνας-Πλέγας (Μακρής)

Απ. Κόντος 13.30 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια Γεράνιος-Ξυλάς-Ελ Ανύ (Παλάτος)

Ρεπό: Παγκράτι

 

2ος Όμιλος (9η αγωνιστική)

Σάββατο 9/12

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 Βίκος Ιωαννίνων-Νίκη Βόλου Μραμής-Παπαγερίδης-Λαδάς (Καραδήμας)

Π. Σαλπέας 17.00 Εθνικός-Πανελλήνιος Φραγκούλη-Αντωνιάδης-Πετράκης Ιωάν. (Τεφτίκης)

Κατσιμήδειο 17.00 Τρίκαλα Basket-Αίολος Αγυιάς Στρέμπας-Λεβεντάκος-Καλογριάς (Χλωρός Ν.)

Λιβαδειάς 17.00 Εθνικός Λ.-Σοφάδες Αναστασίου-Κιουλάφας-Ευφραιμίδης

Κυριακή 10/12

Γρεβενών 12.00 Πρωτέας Γρεβενών-ΝΕΟΛ Ευφραιμίδης-Ελευθεριάδης-Χατζηχαρίσης (Πλεξίδας)

Ρεπό: Νήαρ Ηστ

 

3ος Όμιλος (10η αγωνιστική)

Σάββατο 9/12

Γέφυρα 17.00 Γέφυρα-ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς Βασιλόπουλος-Ηλιόπουλος-Κλεπουσνιώτου (Θεοδώρου)

Αλ. Δημόγλου 17.00 Καβάλα-Φίλιππος Β. Εκίζογλου-Καντερές-Αγραφιώτης Β. (Μπακλατζής)

2ο Γ. Λ. Κομοτηνής 16.30 Κομοτηνή-Πανσερραϊκός Σαρακενίδης-Παπαθανασίου-Τσαρδούλιας Τ. (Αποστολίδης)

Δ. Κραχτίδης 17.00 ΚΑΟ Δράμας-Λεύκιππος Ξάνθης Κατωτικίδης-Δικταπανίδης-Κανελλίδης (Γαϊτάνης)

11ο Δημοτικό 17.00 ΔΕΚΑ-Μακεδονικός Τσάνταλη-Κωνσταντινέλλης-Καραβάς (Τοζακίδης)

Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λ.-ΧΑΝΘ Λόρτος-Αναστασιάδης Β.-Αναστασιάδης Γ. (Σιμητόπουλος Ιωάν.)

Ρεπό: Μαχητές Πεύκων Πειραματικού

Τετάρτη 13/12 (11η αγωνιστική)

Μίμης Τσίκινας 17.00 ΧΑΝΘ-ΔΕΚΑ Αγραφιώτης Ι.-Λουλουδιάδης-Κώνης (Γεωργικόπουλος)

 

Διαιτητές – Κομισάριοι National League 2 (8η αγωνιστική, 10/12)

1ος Όμιλος

Κυριακή 10/12

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 Ιωάννινα ΣΚ-Αστέρας Τεμένης Πράττος-Μπουγλός Π.-Πάνος (Τζαμάκου)

Ν. Κίου 17.00 Αργοναύτης Κίου-ΑΕ Γλαύκου Εσπέρου Χρόνης-Μπερέτσος-Μούστρης (Γαλάνης)

Γαργαλιάνων 17.00 Γαργαλιάνοι-Παναχαϊκή Γαραντζιώτης-Ψύχας-Γερός (Ηλιόπουλος)

Νέο Τ9 Κωστακίων 17.00 Δόξα Πύρρου Άρτας-ΑΓΣ Ιωαννίνων Λιαρομμάτης-Αποστολόπουλος-Θεοδοσόπουλος (Μπαλαμπάνης)

Promitheas Park 17.00 ΕΑ Προμηθέας 2014-Ιόνιος ΑΣ Σπυρλιδάκης-Καραπαπάς-Ρώτας (Σπυρόπουλος)

Κάτω Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-ΚΑΕ Παραμυθιάς Σάλτας-Βαλουξής-Δόβας (Κοκορδάτος)

Τετάρτη 13/12

Κύρα Ιτέων 19.00 ΑΕ Γλαύκου Εσπέρου-ΕΑ Προμηθέας 2014 Ελ Ανύ-Πλέγας-Παπαδόπουλος Ν. (Σπυρόπουλος)

2ος Όμιλος

Κυιρακή 10/12

Αγ. Θωμά 18.30 Δούκας-Αργοναύτης Τρ. Παπαγεωργίου Δημ.-Περδετζόγλου-Παπανικολάου Ιωάν. (Τασούλας)

Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-ΑΕ Ικάρου Καλλιθέας Αναστασόπουλος Β.-Γεωργόπουλος-Αυγερινός (Ζαγκλής)

Κορίνθου 17.00 ΚΑΟΚ Παλαίμων-Πέρα Καμήτσος-Νικόλιας-Ζαφείρη (Τρίγκα)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Πικέρμι Κούλης Κ.-Σίμα-Τζιμινίδης (Παπάντος)

Δ. Περιστεράκης 13.00 Πανναξιακός-ΚΑΠ Πετράκης Γεωρ.-Βομπίρης-Γκαραβέλλος (Καλαρέμας)

Ρεπό: ΑΚ Μπάσκετ Ελευσίνας

 

3ος Όμιλος

Κυριακή 10/12

Α’ Ηλιούπολης 17.00 Ηλιούπολη-Νίκη Αμαρουσίου Ραπτογιάννης-Τσικριτσάκη-Βαγγάλης (Νικολοπούλου)

Λίντο 17.00 Ηράκλειο-ΚΟ Χολαργού Χαϊνά-Τσάλας-Σπυρόπουλος Αντ. (Τζωρτζάκης)

Β’ Πεύκης 17.00 Πεύκη-Δάφνη Δ. Μπούκας-Πολάτογλου-Πετρόπουλος Γεωρ. (Λιμνιάτης)

Α’ Μοσχάτου 17.00 Ελευθερία Μ.-Ερμής Αργυρούπολης Τούσης-Αλεξόπουλος Παν.-Μπον (Φιλίππου Χρ.)

ΕΑΚ Χανίων 17.00 ΑΟΚ Χανιά-Ένωση Ιλίου Φασόλης-Μπολάνο-Παπαδόπουλος Νικ. (Χριστινάκης)

Π. Σαλπέας 17.00 Πορφύρας-ΓΕ Αγ. Αναργύρων Παπαδόπουλος Ανδ.-Τσατταλιού-Αλεξόπουλος Χρ. (Δραμεσιώτης)

Πέμπτη 7/12 (6η αγωνστική)

Αγ. Αναργύρων 20.15 ΓΕ Αγίων Αναργύρων-Ένωση Ιλίου Παπαδόπουλος Ανδ.-Παπανικολάου Παν.-Κατσέλη (Κουτσομήτρος)

 

4ος Όμιλος

Κυριακή 10/12

Δ. Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Μελίκη Λυγούρας-Σταμπουλής-Πλιάκος (Καρακώστας)

Μπάρας 17.00 Τρίκαλα-ΑΕ Λάρισας Κοντογιάννης-Μπουγλός Ι.-Καννής (Γκούτας)

ΕΑΚ Βόου 17.00 Ολυμπιακός Β.-Αλμυρός Παζώλης-Γκαρτζονίκας-Νικολαϊδης (Νικολούλης)

Μεσοποταμίας 17.00 Καστοριά-ΚούΠα Κιλκίς Γερακίνης-Τοπαλίδης-Σιούλας (Μπαταούλα)

Εκπ. Φρυγανιώτη 17.00 Εκπ. Φρυγανιώτη-Αετοί Βέροιας Νέδογλου-Καντζουρίδης-Γκαντίδης Μιχ. (Παραλικίδης)

ΣΣ Κατερίνης 17.00 Πιερικός Αρχέλαος-Άργος Ορεστικό Χατζηκώστας-Γιαννούλης-Κοντοστάθης (Βάτσιος)

 

5ος Όμιλος

Κυριακή 10/12

Κορδελιού 17.00 Όλυμπος ΕΚΕ-Σταυρούπολη ΕΚ Κώνης-Σκρίνος-Μιχέλη Ευ. (Τσιρτσιμάλης)

Βασιλικών 17.00 Βασιλικά-Ναύαρχος Βότσης Μιχέλης-Κασούμης-Λαμπρέλλης (Πολυχρονίδης)

Ν. Μουδανιών 17.00 Ακαδ. Μπάσκετ Μουδανιών-Ασπίς Ξάνθης Χάνος-Κουρόγλου-Γκαντίδης Θ. (Θωμόπουλος Βεν.)

Σιδηροκάστρου 17.00 Ρούπελ Σιδ.-ΜΠΑΣ Αγ. Βαρβάρας Ντούρας-Αθανασιάδης Αθ.-Τριανταφύλλου (Δρακίογλου)

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Ιωνικός Ιωνίας Σιταρίδης-Αθανασιάδης Βλ.-Αβρονιδάκης (Πανταζής)

Λαγυνών 17.00 Εθνικός Λαγυνών-ΚΑΟΧ Ευρώπη 87 Γεωργούλης-Γιατρόπουλος-Γεωργουσόπουλος (Παπαδόπουλος Ιωάν.)